Angelai jaunieji

 

 

Jaunoji ruošiasi vestuvėms:

 

 

Jaunajai daro šukuoseną

Jaunajai daro makiažą

Jaunajai dažo lūpas

Jaunoji maunasi kojines

Jaunoji matuojasi suknelę

Jaunoji deda vualį

Jaunoji stovi prieš veidrodį ir staiga patampa angelu - ant nugaros išauga sparnai, o virš galvos pasirodo nimbas - auksinis žiedas

 

 

Trenkia žaibas, viskas sujuda, vaizdai susilieja ir pasirodo, kad tai buvo tik sapnas. Mergina keliasi iš lovos. Pasižiūri į save veidrodyje - vilki pižama/naktiniais, lūpos nedažytos, makiažo nėra, plaukai netvarkingi, ant lovos jokios suknelės nėra, bateliai ne balti, o paprasti sportbačiai.

 

 

Mergina apsirengusi sportine apranga. Aunasi sportinius batelius, ausyse - ausinuko ausinės, skamba energinga muzika.

 

 

Mergina bėga miesto gatvėmis, šaligatviais, perbėga per perėją, bėga per tiltą/viaduką, bėgioja parke (gali būti Vingio parkas, jei Vilniuje). Bėga asfaltuotu keliu. Ant kelio didelė vandens bala. Mergina bėga šalia jos. Ausyse skamba muzika. Iš paskos važiuoja prabangus automobilis. Tiesiai per balą ir aptaško merginą nuo galvos iki kojų. Ji pradeda šaukti. Mašina sustoja ir grįžta atgal. Nusileidžia priekinis lango stiklas. Už vairo sėdi vaikinas (Jaunasis).

 

 

Mergina prišoka prie lango. Ji labai pikta. Mosikuoja rankomis ir rėkauja. Tuo tarpu vaikinas žiūri į ją neatplėšdamas akių. Mergina šaukia ant jo, bet jis nieko negirdi. Jis mato, kad pas merginą atsiranda angelo sparnai ir nimbas (auksinis žiedas virš galvos). Staiga mergina paliečia jo ranką ir vaikinas atsipeikėja. Jis vis tiek nuo jos akių negali atitraukti. Atidaro dureles ir išlipa iš mašinos. Nusivelka savo marškinėlius ir paduoda merginai. Ji neprieštarauja ir nusišypso žiūrėdama į pusnuogį vaikiną, nes jis simpatiškas ir seksualus. Mergina apsivelka jo marškinėlius ir paprašo telefono numerio, kad galėtų juos grąžinti.

 

 

Vaikinas laukia restorane prie stalo su gėlėmis. Dega žvakė. Ateina pasipuošusi mergina. Rankose ji laiko rankinuką ir suvyniotus marškinėlius.

 

 

Žvakių šviesa. Jie žiūri vienas į kitą ir pamažu jų lūpos artėja. Romantiškas bučinys (rodomas iš arti, matosi tik lūpos ir veido fragmentai). Vaizdas nuo bučinio tolsta ir paaiškėja, kad abu jie jau vestuvėse (gali būti bažnyčioje, kai kunigas leidžia pabučiuoti nuotaką). Jaunoji apsirengusi būtent tokia suknele, kokią sapnavo. Aplink juos tėvai, draugai artimieji, visi linksminasi.

 

 

Vestuvių vaizdai.

 

 

Jaunoji šypsosi. Jaunasi taip pat laimingas. Jiems abiems atsiranda angelo sparnai ir auksiniai ratai virš galvų. Jie mato vienas kitą, bet nemato, kas darosi aplink.

 

Pabaiga.